KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8448465

nr 844 8465

Etsning

Rosersbergs Slott, Med signaturer från ledningen där på 70-talet (a tergo), motivets mått: 22 x 42, eftertryck

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2013
kl 20:42:15

2/9 19:59:18 1      Vinnande bud